8(499)6890230
8(926)2491092

Haberler

01.01.2020

youtube adresimiz ;
...

09.12.2019

Pregabalin ,Tapentadol, Tropikamid ilaçlarının reçetesiz satılması, bulundurulması uyuşturucu...

02.10.2019

Yüksek eğitimli yabancı bir uzmanın Rusya vatandaşlığını basitleştirilmiş bir şekilde elde...

10.09.2019

Rusya Federasyonu iş kanununda yapılan düzenleme ile çalışanlara ücretlerinin yatırılacağı...

04.04.2019

Her sene olduğu gibi bu yeni yılda da 1 ocak 2019 itibariyle yeni değişiklikler ,yeni...

27.08.2018

Rusya da yaşayan vatandaşlar artık Rus Polisi ile yaptıkları işbirliği sonucunda para ödülü...

Medya ve Spor Hukuku

Rusya Medya ve Spor hukuku

Son yılarda özellikle yabancı yatırımcıların Rusya Federasyonu pazarına girmesiyle birlikte oldukça hızlı gelişme kaydeden Rusya medya sektöründe iştigal eden firmalara Kuruluşumuz tarafından Rusya medya hukuku ve ilgili mevzuat konusunda hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Medya alanında Rusya Federasyonu Radyo ve Televizyon Denetleme Kurulu ve Rusya iletişim Bakanlığı, spor alanında Rusya Futbol Federasyonu ve Rusya mevzuatı nın gerektirdiği diğer kurum ve kuruluşlara müvekkilerce yapılacak başvurularda süreç tamamlanıncaya kadar Rusya da hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca Rusya da kurullarca yapılan hertürlü düzenleme ve Rusya kurul kararları hakkında hukuki mütalaa verilerek gerektiğinde itiraz ve dava yollarında müvekkillerimiz Rusya da temsil edilmektedir.

Spor kulüplerinin Rusya da şirketleştirilmesi, yabancı yatırımcılarla stratejik ortaklıkların sağlanması ve Rusya da şirket hisselerinin halka arzı konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Rusya da Spor kulüplerinin; sporcuları ve diğer spor klüpleri, sporcularınsa eski ve yeni klüpleri arasında ortaya çıkan hukuki ihtilaflarda müvekkil klüp ve sporcular Rusya Federasyonu Futbol Federasyonu Kurulları ve uluslararası alanda ise FIFA ve CAS önünde temsil edilmektedir.